STŘÍHÁNÍ PSŮ A ÚPRAVA PSŮ ŘÍČANY, MNICHOVICE - PSÍ SALON LILLY STRUHAŘOV / Chovatelská stanice plemene trpasličí pudl a golden retriever

Petra Kajuková - chovatelská stanice Kajpeto

Salon LILLY je v provozu od roku 2009. V únoru 2009 jsem absolvovala Kurs střihové úpravy psa a kosmetiky v Hradci Králové u pí. Ing. Jany Ekrové v salonu BLANDA, která je i předsedkyní Asociace střihačů ČR a její salon patří k tomu nejvyhledávanějšímu v republice a kde jsem se také mnohému naučila. Také díky Evičce, Martině a pí. Ekrové jsem si do života vzala mnoho zkušených rad a tipů pro svou budoucí profesi Střihačky psů za což jim velmi děkuji...
Zde jsem se také poprvé setkala s MVDr. Rostislavou Fábikovou veterinární lékařkou světově uznávanou dermatoložkou a viděla ji v akci při léčbě kožních problémů psů a následnou léčbou veterinární kosmetikou Iv. San Bernard www.dingvet.cz, kterou také v mém salonu používám.
V dnešní době i střih psa podléhá modním trendům a tak i já se snažím stále se zdokonalovat ve stříhání a proto pravidelně absolvuji semináře na speciální úpravy psů.
Pod vedením pí. Doktorky jsem se zúčastnila spec. seminářů: Základy dermatologie a využití aromaterapie u psů, Péče o problematickou kůži a srst, Technika stříhání a trimování.
Jsem také členem Asociace střihačů v ČR, www.strihaci.cz, od které jsem absolvovala speciální Semináře na úpravu rasy bišon, westík, americký i anglický kokršpaněl, knírač, pudl, retriver, flat, černý ruský teriér, vlkodav a budou doufám další, Veterinární minimum pod vedením MVDr. Jaromíra Ekra na veterině v Hradci Královém (Kukleny).

Od firmy D-IMPORT jsem absolvovala semináře na rasu pudl, lakeland teriér v rámci střihačské soutěže PRAGOBEST (www.pragobest.cz).

V současné době sama vlastním 4 pejsky (retrívřici Alisku, yorkšírku Lilly, toy aprikot pudlinku Julinku a toy aprikot pudlinku Nelinku) a myslím, že nejsme ještě do budoucna kompletní...

- Při stříhání psa nestresuji rychlou manipulací s ním a svou nervozitou, proto prosím bud‘te trpělivý, pokud se Vám bude zdát stříhání dlouhé, dělám vše proto, aby jste byli Vy i Váš pejsek spokojení a v klidu.

Spolupracuji s veterináři a nepoužívám tlumící přípravky.

v

návštěv